Hakkımızda

Tümay Özokur Menajerlik, sektörün hızla değişen dinamiklerine yetişmekle kalmıyor, kendi dinamiklerini belirleyerek öncü olarak yola devam ediyor.

Profesyonel bir ekip ile birlikte proje değerlendirme, imaj tasarımı, yatırım planlaması, basın ve halkla ilişkiler, kişisel gelişim, yetenek geliştirme, oyunculuk eğitimi ve menajerlik hizmetleri ile oyuncularına her türlü tanıtım hizmeti sunarak kalıcı ve itibarlı bir marka olmanın yolunu açıyor.

Tümay Özokur Menajerlik; şöhreti doğru algılayarak onu yönetebilecek oyunculara rehber olmayı hedefleyen anlayışı benimsiyor. Bilgi sunan,deneyim paylaşan, öneride bulunan, oyuncunun doğru zamanda doğru yerde olması için kararlı adımlarla hareket eden bir platformdan oluşuyor.

Misyonu; oyuncunun hayallerine ortak olmak, beklentilerine saygı duyarak, karşılıklı inanç ve güvenle, hedefe giden yolculukta yanında ve arkasında yer alabilmektir.

Amacı; yeni yola çıkan yol arkadaşlarına güven, yolun yarısını aşmış olanlara ise bundan sonraki yolculuklarında huzur duygusunu yaşatırken sadece sözleşme ile kayıtlı oldukları bir ajans değil, yürekten güvenle bağlı oldukları bir rehber olabilmektir.

Ekibimiz

Genel müdür ve Ajans Başkanı : Tümay Özokur

Finans koordinatörü ve Ajans Başkanı : Tules Evren

Akademi Koordinatörü : Emel Şavklı

Menajer & Cast Direktörleri

Özlem Gülbir

Mehmet Dağ

Basın Danışmanı : Hande Karamanoğulları

Yapım Koordinatörü : Arzu Oduncu

Kurumsal Anlaşmalar Sorumlusu : Mehmet Evren

Satın Alma ve Muhasebe Sorumlusu : Tanzer Alkın

Genel Müdür Asistanı : Mustafa Bademoğlu

Finans Koordinatör Asistanı : Betül Tunç