EN BÜYÜK HEDİYEM KIZIM
Image

EN BÜYÜK HEDİYEM KIZIM


Türkiye'de pandemi vakasının açıklandığı ilk gün olan 12 Mart'ta bebeğini kucağına alan Çetin, "Artık hayatta kimseye kızamam. Onun da annesi var diye düşünürüm. Kızıma bir şey olacak diye çok korkuyorum. Her sabah şükrederek uyanıyorum" diye konuştu. Hamileliği boyunca aldığı 30 kilonun 15'ini verdiği belirten Çetin, "Nasıl göründüğümü kafama takmıyorum, kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim" dedi.

40 yaşında anne olan oyuncu, "Daha önce anne olmayı ister miydiniz?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Demek ki zamanı böyleymiş. Bu bana bu yaşımda verilmiş büyük bir hediye. Kızım Hayat bana sürpriz oldu." "Hamileliğimin 33'üncü haftasına kadar çalıştım.

Dizinin çekildiği Midyat'ı çok seviyorum" diyen Çetin, doğum nedeniyle ayrıldığı 'Hercai'nin setine bebeğini de alıp döneceğini açıkladı. Oyuncu, "Hercai' en mutlu olduğum set. Kenetlendik birbirimize. 'Hercai' olmasa dönmezdim" dedi. Çetin, rol arkadaşları Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nden övgüyle bahsetti: "Çok yetenekli oyuncular görmüştüm ama bu kadar kendini işine adanmış gençler görmemiştim. Sete her gün büyük bir şevkle geliyorlar. Sette Ebru'ya bakıp 'Senin gibi kızım olsun' diye içimden geçiriyordum. Beyaz tenli oldu. Bana benzemediğini söylediklerinde bozuluyorum."

Çetin, "Bebeğimi taşırken istemeden kazalar yaşadım. 16'ncı bölümde bir sahneyi çekerken düştüm. Hemen ultrasona girdim, bir şey olmadığını görünce rahatladık" dedi.

TOKAT SAHNESİNİ 23 TEKRARDAN SONRA ÇEKEBİLDİK

Ebru Şahin'in oynadığı 'Reyyan' karakterine tokat atacağı sahneyi aşırı duygusallıktan çekemediklerini, 23 tekrarda başardıklarını söyleyen Çetin, hamilelik süresince sette kazalar geçirdiğinden de bahsetti.

Röportaj: İlker Gezici